Macierzyństwo

Pomysły na prezent na roczek!

roczek, sesja zdjęciowa

Ostatnio opisałam Wam, jak wyglądała organizacja przyjęcia z okazji pierwszych urodzin Olusia. Pamiętając Wasze pytania, które bardzo często przewijały się na Instagramie o prezenty, które Oluś dostał, zapraszam Was do wpisu właśnie na ten temat.

Roczek to wyjątkowy moment, zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. To czas, w którym nasz maluszek coraz odważniej poznaje świat i coraz więcej rozumie. Ten czas warto uczcić prezentem, który posłuży dziecku na dłużej. Przygotowałam dla Was spis prezentów, które dostał Oluś, ale także kilka moich propozycji. We wpisie znajdziecie linki do przykładowych prezentów, ale od razu uprzedzę, że wpis nie powstał w ramach żadnej współpracy 😉. To po prostu moje propozycje. 

Jakie prezenty z okazji pierwszych urodzin dostał Oluś?

Tak jak już wspominałam w poprzednim wpisie, wszystkie prezenty, które dostał Oluś były ze mną konsultowane, dzięki czemu żaden z prezentów się nie powtórzył. Sama wszystkie te rzeczy chciałam mu kupić, a że zbliżały się urodzinki, to od razu wiedziałam, co mogę zasugerować. Dzięki temu Oluś dostał wszystko, co miał na „liście marzeń” i jeszcze kilka dodatkowych rzeczy. Wszystkie te zabawki są w 100% skrojone pod jego aktualne potrzeby rozwojowe i na pewno posłużą na długi czas. 

Co dostał Oluś? Między innymi wyjątkowe drewniane zabawki, które osobiście bardzo mi się podobają. Są bardzo estetyczne, ale również trwałe. Był też bardzo fajny jeździk, instrumenty muzyczne, pierwsze klocki Lego oraz stolik wodny, który na pewno bardzo się nam sprawdzi na działce.

A może personalizowany prezent?

Można również pomyśleć o czymś, co będzie pamiątką na lata. Takim pomysłem może być na przykład prezent ze specjalną dedykacją. Zobaczcie, co dla Was znalazłam.

  1. Sesja zdjęciowa
  2. Personalizowany plakat na roczek
  3. Pudełko wspomnień
  4. Fotoksiążka z pierwszego roku życia dziecka
  5. Sztućce dla dziecka z grawerem
  6. Personalizowana skarbonka
  7. Personalizowana tablica do zabawy

 Inna opcja prezentu

Jest jeszcze inna opcja prezentu na roczek. Ze względu na to, że roczek, to czas, w którym tak naprawdę dziecko nie jest jeszcze świadome swoich urodzin i prezentów z tym związanych, dobrym pomysłem, jest też złożenie się z pozostałymi gośćmi na jeden „duży” prezent. Może być to np. wózek lub dobry fotelik samochodowy. Taki prezent konsultujemy oczywiście z rodzicami.  

Mam nadzieję, że pomogłam Wam w znalezieniu prezentu na pierwsze urodziny. A może Wy macie swoje propozycje? Chętnie poczytam Wasze komentarze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *